1 kontakt. 10 hotell.
1000-tals konferenser.

020 - 99 99 99

Konferens ett
samtal bort

Ett styrelsemöte mitt i city, eller kongress för 1000-tals personer med ett brett aktivitetsbud? Oavsett vilket möte du planerar har du hamnat rätt. Berätta för oss vad som känns extra viktigt för just er så har vi lösningarna för en toppenkonferens. Eller boka bara ett konferensrum på något av våra nio hotell på enklast möjliga vis.

Se reklamfilmen om PHG

Våra konferensexperter

Carina Wiklund

Säljchef

carina.wiklund@phg.se +46 (0)911-327 27 +46 (0)70-303 27 42

Fredrik Bick

Säljare

Mässor, kongresser & stora möten

fredrik.bick@phg.se +46 (0)920-20 00 63 +46 (0)70-336 60 24

Ina Järlesjö

Säljare

Ramavtal

ina.jarlesjo@phg.se +46 (0)911-327 24

Johanna Lundström

Säljare

Mässor, kongresser & stora möten

johanna.lundstrom@phg.se +46 (0)911-327 26 +46 (0)70-101 69 09

Katarina Selin

Säljare

katarina.selin@phg.se +46 (0)911-327 18

Lena Johansson

Säljare

lena.johansson@phg.se +46 (0)911-327 23

Therese Alm

Säljare

therese.alm@phg.se +46 (0)911-327 14

Vanja Dynesius

Säljare

vanja.dynesius@phg.se +46 (0)911-327 25